Okna Radzymin

Prace wykończeniowe podczas budowy domu bądź gruntowny remont mieszkania wiążą się nie tylko z wymianą paneli czy odpowiednim pokryciem ścian farbą, tapetą lub płytkami. Zwykle domowników czeka też montaż lub wymiana okien. Radzymin to miejsce, którego mieszkańcy mogą liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo naszych specjalistów. Oferujemy realizacje, które spełniają najwyższe wymagania klientów – dzięki tradycyjnie dobrej jakości wykonania i terminowemu ukończeniu zleceń posiadamy referencje oraz certyfikaty. Świadczą one nie tylko o naszym zaangażowaniu, ale też o pasji, jaką są dla nas okna. Radzymin jest miejscem, w którym każdy może skorzystać z naszych rozwiązań w zakresie stolarki okiennej! 

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko okna plastikowe. Radzymin to miejsce, w którym oferujemy również okna drewniane oraz ramy wykonane z PCV. Możemy wykonać je na wymiar lub opracować na indywidualne potrzeby ich niestandardowy kształt. Co więcej, kolor framug także dobierzesz wedle własnych upodobań bądź aranżacji wnętrza. Realizujemy nawet nietypowe zlecenia – opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dopasujemy do Ciebie indywidualny projekt. Dobierzemy również optymalne do wymagań rozwiązanie i użyjemy takich materiałów i narzędzi, które nie uszkodzą ściany. Wymiana okien (Radzymin) nie będzie też uciążliwa ani problematyczna – wszystkie prace zrealizujemy szybko i sprawnie. 

Wymiana okna Warszawa Radzymin

Okna plastikowe – Radzymin i okolice 

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy, usługi proponujemy nie tylko na terenie Warszawy, ale też pobliskich rejonach. Proponowane przez nas okna (Radzymin) mają szerokie zastosowanie – możemy zamontować je nie tylko w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, ale też w lokalach użytkowych i w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz szerokiej gamy rozwiązań z zakresu stolarki okiennej, oferujemy też kompleksowe usługi w zakresie projektu, montażu bądź wymiany innych elementów konstrukcyjnych domu. Zajmujemy się montażem bram garażowych oraz wykonujemy drzwi wejściowe i wewnętrzne. Co więcej, jeśli chodzi o okna (Radzymin), możemy nie tylko zamontować je w ścianie, ale też zająć się ich uzupełnieniem - wykonamy parapety i zainstalujemy rolety zewnętrzne – podnieś z nami swój komfort przebywania w domu!

KONTAKT

Masz pytania?

 Ul. Urocza 47
05-075 Warszawa Wesoła

 (tel/fax)  22 773 53 16

          602 504 688

 biuro@oknoteka.pl

  pon.-pt. 7.00-16.00

Przed przyjazdem do biura prosimy o kontakt